15 maja 2016

Partnerzy

Geocaching.com
W porozumieniu z firmą Groundspeak, Inc., właścicielem serwisu Geocaching.com, staramy się wypracować wysokie standardy gry w Polsce, poprzez adaptację globalnych reguł do warunków lokalnych panujących w naszym kraju.
Geocaching Polska
Członkowie Stowarzyszenia Geocaching Polska, na podstawie indywidualnej umowy z Groundspeak, Inc., właścicielem serwisu Geocaching.com, stworzyli stronę, której celem jest ułatwienie polskim geocacherom korzystania z serwisu Geocaching.com.
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
Zarząd Główny PTTK, w porozumieniu z serwisem Geocaching Polska oraz Stowarzyszeniem Geocaching Polska, w celu upowszechnienia Geocachingu, popularyzacji walorów geograficznych, krajoznawczych, historycznych i rekreacyjnych na terenie Polski wykorzystywanych z poszanowaniem zasobów dziedzictwa naturalnego i kulturowego, ustanowił odznakę PTTK Geocaching Polska.
Muzeum Ziemi PAN
Przy współudziale Pracowników Naukowych Muzeum Ziemi stworzony został Earthcache’a propagujący wiedzę o geologii i paleontologii. Działanie takie w pełni wpisuje się w profil działania Muzeum przy jednoczesnym otwarciu na nowe kanały poprzez które można popularyzować i upowszechniać wiedzę oraz informację o zbiorach.